Матч за матчем / 6 тур. "Ворскла" - "Маріуполь" - 1:0

УПл. 6 тур.
20 серпня 2017 року, 19:30. Полтава, стадіон Ворскла ім. О. Бутовського. 

"Ворскла" - "Маріуполь" 1:0 

Гол: Чижов (83) 

"Ворскла": Ткаченко, Пердута, Чижов, Даллку, Матвієнко, Чеснаков, Скляр (Кравченко, 74), Кадимян (Кулач, 60), Шарпар, Ребенок, Коломоєць (Загорулько, 86)
Головний тренер: Василь Сачко

"Маріуполь": Худжамов, Кирюханцев, Яворський, Вакуленко, Насонов, Кольцов, Рудика, Чурко (Кісіль, 64), Мішньов, Болбат (Кожанов, 88), Фомін (Борячук, 78)
Головний тренер: Олександр Севідов 

Попередження: Скляр, Чижов — Насонов, Кольцов, Рудыка

На старті стало зрозумілим, що гра полтавців і маріупольців точно не буде нудною. Одного разу гості налякали оборону з Ткаченком, а відверто пробачили захист команди Коломоєць, Шарпар і двічі Чижов, який ходив на "стандарти". На 26-й хвилині атака, яку "вигадав" Кадимян, завершилася ударом Шарпара, та куля вирішила оминути дальню стійку воріт Худжамова. Ще одного разу Коломоєць пробивав зльоту лівою, оборонець по-хокейному кинувшись під м'яч, заблокував його політ. До кінця тайму кілька різких виходів в атаку здійснили й підопічні Севідова. На щастя, гравцям лінії захисту вдалося витримати натиск. Йшла 44-а хвилина гри, коли реактивна триходівка Кадимян - Коломоєць - Ребенок мала перспективу завершитися взяттям воріт, та удар Павла головою під поперечку витягнув досвідчений Худжамов. На тому й пішли перепочити. 
Початок другого тайму, і знову ворскляни в атаці. Ребенок промчав лівим краєм, але те що мало опинитися у ногах у Коломойця рикошетом від оборонця потрапило до рук воротаря. На 57-й хвилині все той же 26-й номер полтавців хитро намагався влучити у "рамку" з-під оборонця, на жаль, неточно. Якийсь час маріупольська дружина пробувала перехопити ініціативу: кілька ударів у напрямку воріт, дещо тривожні "стандарти". На це полтавці мали б результативно відповісти на 68-й хвилині спочатку після затяжної атаки, коли м'яч ходив із флангу на фланг, а потім із кутового, де Ребенок гостро подав, та ні Чижов, ні далі будь-хто іще не зуміли довершити старання. Незадовго після виходу на заміну пробивав із далеку Кравченко - не надто сильно, та й Худжамов тримав кут під контролем. За 10 хвилин до завершення основного часу гри сильно пробивав із-під оборонця Кулач - м'яч у руках воротаря, та вже за хвилину Ребенок подав кутовий, і в карній зоні азовців найвищим та найспритнішим виявився Олександр Чижов, який свого часу також грав у Маріуполі. На табло запалюється одиничка навпроти нуля, 33-й номер Ворскли цілує емблему рідного клубу, на трибунах ейфорія! 
Біло-зелені продовжили атакувати. Кулач лише на півсекунди не встиг до м'яча, який перехопив на виході воротар гостей. Ще один штрафний на завершення біля маріупольських володінь. Фінальний свисток! 


З перемогою, Полтаво!


Прес-служба ФК "Ворскла"

 

Дні народження