Матч за матчем / 5 тур. Сталь - Ворскла - 0:1

УПЛ. П'ятий тур

19-річні теж «плавили» «Сталь»

19-річні теж «плавили» «Сталь»

12 серпня 2017 року, 17:00. Полтава. Стадіон « Лтава». +34 градуси.

«Ворскла» U -19 – «Сталь» U -19 (Кам’янське) – 2:1

Голи: Дмитрієв (32), Товстий (87) - Устименко (67)

На 21-й хвилині Червак не реалізував пенальті (воротар)

«Ворскла»: Різник, Кравчук, Дмитрієв, Червак, Коротченко, Соболевський, Бородай (к), Черткоєв, Ботвинко (Дудка, 61), Кожевніков (Товстий, 83), Мосійчук (Галата, 70).

Старший тренер: Вадим Мандрієвський

«Сталь»: Єрмолов, Шевчук, Приймак (Куценко, 46), Краснопольський, Чеглов (Маміч, 55), Корнієнко (к), Рожко, Порох (Таранда, 41), Островський (Рибіков, 46), Лосєв (Жарий, 66), Устименко.

Тренер: Віктор Журавльов

Попередження: Бородай (41), Соболевський (44) – Островський (2), Чеглов (53), Куценко (65), Жарий (74)

Коли техніка й фізична витривалість мають сенс – це про такі матчі, що його сьогодні в Крутому Березі провела «Ворскла» U -19 проти одноліток із кам’янської «Сталі». Відкривати рахунок у грі господарі поля мали б з 11-метрової позначки, та захисник Вадим Червак воротаря суперника перехитрити не зумів.

Перший гол у звітній зустрічі юні полтавці організували після того, як Артем Дмитрієв ударом ногою замкнув подачу на дальню штангу. Вигризли свій цілком заслужений успіх ворскляни наприкінці гри. Вячеслав Кравчук виконав подачу з флангу, Максим Товстий спочатку прийняв м’яч, а другим дотиком спрямував його до сітки.

 

Прес-служба ФК «Ворскла»

2017-08-12 20:14:02
 

Василь Сачко: "В українському футболі легких перемог не буває"

Василь Сачко: "В українському футболі легких перемог не буває"

Наставник  "Ворскли"  Василь Сачко розповів, я кі враження у нього залишила зустріч зі « Сталлю».

"Важливо, що вчасно забили. Чим складніше погода, тим куди більше команда проявляє характер. "Сталь" - молодці, вміло оборонялися. Ми намагались домінувати, були моменти, тиск. Не вистачало конкретних дій у завершальній фазі. Це впливало на те, що відбувалось на полі. Я радий, що ми перемогли. Ставили перед собою таке завдання. Український чемпіонат цікавий тим, що легких перемог тут не буває. Я радий за Ардіна, який забив свій перший м'яч. Давно не пам'ятаю, щоб грали за такої спеки. Задоволений стартом команди у чемпіонаті", - підкреслив Сачко в ефірі каналу "Футбол 2" одразу після гри .

2017-08-12 20:22:16
 
Дні народження