Інтернаціональна зустріч у «Fan & Play»

06.09.2017 20:54:02 | Вересень 2017 | Версія для друку
  • Шрифт
  • -
  • +

Інтернаціональна зустріч у «Fan & Play»

Десь близько двох з половиною десятків уболівальників та представників ЗМІ прийшли на зустріч до Олександра Кобахідзе та Юрія Коломойця. Живе невимушене спілкування і автограф-сесія, як невід’ємний атрибут подібних зустрічей, вмістилися в 55 хвилин. І, мабуть, це той самий мінімум, яким можна було задовольнити інтерес присутніх до неймовірно цікавих співрозмовників. Друзі по життю, вони нещодавно повернулися із закордонних клубів, аби знову допомогти «Ворсклі» досягати високих результатів.

Цікаво, що серед уболівальників виявилися не лише полтавці. Приміром, запитання звучали й від фаната «біло-зелених» зі США, а Кобі (так кличуть Кобахідзе у команді, - прим.) було приємно, коли до нього заговорив рідною мовою давній знайомий із Тбілісі, який нині мешкає в Полтаві.

Футболісти випромінювали радість від можливості поспілкуватися з тими, хто зазвичай підтримує їх на трибуні. Вислухали побажання, та й від себе попросили активніше йти на стадіон, аби команда відчувала ще більшу підтримку. Для них бо й стараються!

Розлогий сюжет про цю подію можна буде переглянути у викладі журналістів клубного проекту «Ворскла mania », що вийде в ефір традиційно у четвер о 20:10.

Прес-служба ФК «Ворскла»

Теги : юрій коломоєць, сандро кобахідзе, fan & play
Фляга
Цена: 75,00 грн
Игрушка Подушка
Цена: 85,00 грн
Брелок мячик
Цена: 9,00 грн
 
comments powered by Disqus