Чекаємо на зустріч у приємній компанії

05.09.2017 18:54:10 | Вересень 2017 | Версія для друку
  • Шрифт
  • -
  • +

Чекаємо на зустріч у приємній компанії

Прес-конференції, відкриті тренування для преси і тих, хто палко підтримує команду, зустрічі після гри біля входу в стадіон – подібних заходів останнім часом не бракувало, та вже й не пригадаєш, коли востаннє ворскляни зустрічались з уболівальниками у своєму клубному фан-шопі. Трішки призабуту, але приємну традицію вирішили відродити. Час від часу збиратися задля того, аби в неформальній бесіді дізнатися про стан справ у колективі «біло-зелених», можливо навіть певні секрети вивідати, чом би й ні!

У середу (6 вересня) ввечері знехтуємо красномовством і друкованими штампами, і просто поговоримо про улюблену гру з добре знайомими нам футболістами. На гостину до 

«Fan & Play» завітають двоє друзів-одноклубників – Олександр КОБАХІДЗЕ, який щойно повернувся з турецького «Гезтепе», та нападник Юрій КОЛОМОЄЦЬ, який минулих півроку провів в угорському «МТК», та зараз радий знову приєднатися до когорти ворсклян.

Гравці «Ворскли» призначають вам зустріч о 17:30 на добре знайомій локації. Не забувайте брати з собою поліграфічну та сувенірну продукцію, де футболісти залюбки залишать вам свої автографи та перевірте, чи залишилось трішки пам’яті на картці вашого фотоапарату, аби зробити пам’ятні фото про зустріч.

Сандро та Юрій чекають зустрічі з вами!

Прес-служба ФК «Ворскла»

Теги : сандро кобахідзе, юрій коломоєць, fan & play
Ключница
Цена: 90,00 грн
Костюм спортивный
Цена: 850,00 грн
 
comments powered by Disqus