Повернення Сандро

01.09.2017 13:23:52 | Вересень 2017 | Версія для друку
  • Шрифт
  • -
  • +

Повернення Сандро

Зранку до прес-служби клубу зателефонував невідомий номер, і зі слухавки пролунав добре знайомий з приємним для сприйняття грузинським акцентом голос. Чоловік сказав, що через три з лишком години планує приїхати до головного клубного офісу «Ворскли».

Він ніби просто затримався десь у відпустці, й наче не було того трансферу до турецького «Гезтепе», де в силу певних обставин не склалося. Грузинський півзахисник Сандро Кобахідзе знову серед ворсклян, і вже відбув на своє перше тренування після повернення.

«Я дійсно повертаюся, ніби додому. Про це говорю щиро, нічого не вигадуючи. Багато приємних миттєвостей. У колективі всі для мене рідні люди, вже не можу дочекатися, коли зустрінусь із хлопцями на тренуванні. Хочу допомогти «Ворсклі» досягти тих цілей, яких не змогли в минулому сезоні. Моє повернення відбулося в максимально стислі терміни. Попереду багато роботи, і вже не можу дочекатися свого повернення на поле в офіційних матчах», - підкреслив старий новий гравець «біло-зелених», який тепер гратиме у футболці з тридцятим номером.  

Нова трудова угода Кобахідзе підписана на один рік з можливістю пролонгації ще на сезон.

Прес-служба ФК «Ворскла»

Теги : сандро кобахідзе
 
comments powered by Disqus