Богдан СКИБА: Тренувальний процес майже такий, як і в першій команді

31.12.2015 00:19:47 | Грудень 2015 | Версія для друку
  • Шрифт
  • -
  • +

Богдан СКИБА: Тренувальний процес майже такий, як і в першій команді

Богдан СКИБА: Тренувальний процес майже такий, як і в першій команді

Богдан Скиба, нападник юнацького складу «Ворскли», під час зимових канікул регулярно працює над своєю фізичною формою на стадіоні. Говорить, що окрім цього, у нього взимку ще одна важлива справа – сесія в університеті. Утім кілька хвилин на спілкування с журналістом клубної прес-служби він приділив.

– Я сам з Лубен, але грав у Харкові. Був на турнірі у Кременчуці, мене там помітили тренери ФК «Харків», й запросили на тренувальні збори. Згодом виступали на Чемпіонаті України в ДЮФЛ. Почав я непогано, але потім отримав травму гомілкостопа. Не грав дуже тривалий час. Поговорив із тренером, який йшов із команди і також вирішив піти. У результаті я повернувся на Полтавщину. Грав в обласному центрі кілька місяців за «Молодь», а потім перейшов до «Ворскли». Тренувався я в групі Вадима Касимова. Після випуску із ДЮФШ пройшов відбір до юнацького складу «Ворскли».

– Як змінився тренувальний процес порівняно із дитячим футболом?

– Наш тренер (Вадим Мандрієвський – авт.), наскільки я розумію, організовує тренування з огляду на основну команду «Ворскли». Ми часто вивчаємо гру дорослих на своїх теоретичних заняттях. Тобто тренування, можна сказати, ідентичні. Звісно, навантаження у нас менші. А усі інші компоненти – дуже схожі. Як показала практика, цього сезону нам такий стиль дуже допомагає. Непогано граємо, звісно хотілося б іще краще. Десь ми не добрали балів.

– А в яких матчах, на твою думку, можна було ліпше?

– Ми програли «Волині», можна сказати втратили перемогу, адже мали кращий вигляд по ходу зустрічі. Так само і з «Чорноморцем» на виїзді - нам просто не пощастило. Хоча от з лідерами ми діяли достатньо непогано. Але така ігрова образа залишається стосовно матів з цими двома командами, які я назвав.

– Минулого чемпіонату було значно гірше…

– Так-так… ми програвали усім підряд. Не могли навіть зрозуміти, як це відбувається.

– То що ж змінилося?

– Минулого року прийшов новий тренер (Вадим Мандрієвський – авт.), він почав будувати власну тактику. Деякі хлопці з команди грали ще за колишнього тренера юнацького складу – Олександра Макаровича Омельчука. Важко відразу було перебудуватися. Крім того, влітку прийшло багато нових виконавців. А ось цього року залишилися хлопці, які знають, чого від них хоче тренер. Прийшли новачки, і Вадим Левкович одразу дав їм зрозуміти, що команда гратиме саме за такою схемою. Тому новачки швидко «притерлися» і ми з ними розуміємо гру однаково. Саме це дало той результат, якій є – п’яте місце.

Про проміжні підсумки Чемпіонату  U  -19  можете прочитати тут:http://www.vorskla.com.ua/ua/news/view-7596.html

Андрій Іванов, прес-служба ФК «Ворскла»

Теги : скиба богдан
 
comments powered by Disqus